TEL: 041 230 40 81
E-MAIL: starosta@zborovnadbystricou.sk

Vyberte váš jazyk

Sobotný podvečer patril v našej obci tým najmenším. Nedočkavé, radostné, sprevádzané predvianočnou atmosférou čakali spoločne stovky malých Zborovčanov na príchod obľúbeného Mikuláša.
Mikulášska nádielka začala pre najmenších skvelou atmosférou. Mikuláš spolu so starostom obce PaedDr. Jurajom Hlavatým rozsvietili vianočný stromček, ktorý je každoročne dominantou vianočnej výzdoby v obci.


A aká by to bola Mikulášska návšteva bez vreca plného sladkých dobrôt a jeho dvoch pomocníkov – Anjela a Čerta. Tí počas celého večera pomáhali obdarovať malé aj tie väčšie deti. Atmosféru sobotného podvečera dotvárala aj tradičná kysucká zabíjačka. Pre návštevníkov boli pripravené zabíjačkové špeciality, chutná kapustnica a ďalšie dobroty, ktoré pripravili poslanci obecného zastupiteľstva spoločne so starostom obce. Aj takto prejavili súdržnosť a poctili si občanov našej obce.
Toto  podujatie sa aj tento rok zaradilo do TOP akcie.

1781269_752319164846033_7637604210249510042_o

 

region mala fatraeuressnowparadisepasportmojekysuce logo