Aktuálne dianie

thumb kriz kostol zborovObec Zborov nad Bystricou v spolupráci so spoločnosťou TES Media, s.r.o. Žilina pozývajú veriacich k sledovaniu priameho prenosu sv. omše v nedeľu 5. apríla 2020 od 10.00 hod. z farského kostola Nepoškvrneného počatia Panny Márie v Zborove nad Bystricou, a to prostredníctvom Zborovskej káblovej televízie a facebookovej stránky obce.

thumb 2 percenta skola Vážení občania,

aj tento rok sa na Vás organizácie pôsobiace v našej obci obracajú s prosbou o 2% z dane.

thumb i 5571828Zariadenie pre seniorov Harmónia Zborov nad Bystricou prosí svojich stravníkov (ich rodinných príslušníkov), ktorí odoberajú obedy (obedáre) zo ZpS Harmónia, aby pokiaľ môžu, realizovali platby stravného prostredníctvom bankového účtu a platbu v hotovosti využívali v obmedzenej miere.

thumb vincent hloznik vitraze kostol zborov nad bystricou 2Obec Zborov nad Bystricou v spolupráci so spoločnosťou TES Media, s.r.o. Žilina pozývajú veriacich k sledovaniu priameho prenosu svätej omše z farského kostola Nepoškvrneného Počatia Panny Márie v Zborove nad Bystricou v nedeľu 29.3.2020 od 10:00 hod.

Z technických príčin sa túto nedeľu bude svätá omša vysielať len prostredníctvom facebookovej stránky obce.

dolezity oznam 300x179V súvislosti so šírením koronavírusu a na základe spoločného stretnutia primátora mesta a starostov obcí zo dňa 12.03.2020, ktorého predmetom bolo i riešenie týchto opatrení, boli dohodnuté spoločné postupy jednotlivých samospráv. Z toho dôvodu žiadame občanov, aby riešili len to, čo je naozaj nevyhnutné a dôležité!

thumb vincent hloznik vitraze kostol zborov nad bystricou 2Obec Zborov nad Bystricou v spolupráci so spoločnosťou TES Media, s.r.o. Žilina pozývajú veriacich k sledovaniu priamych prenosov sv. omší z farského kostola Nepoškvrneného počatia Panny Márie v Zborove nad Bystricou.

thumb anu9.ilustracna snimka Prosíme našich seniorov nad 65 rokov, aby pre riziko ochorenia koronavírusu vychádzali zo svojho domu LEN V NEVYHNUTÝCH PRÍPADOCH. Títo občania sa môžu, za účelom objednania si donášky potravín alebo liekov priamo domov, obrátiť na prednostu obecného úradu - pána Marcela Kormanca na tel. čísle 0911 907 251.

Chráňte si svoje zdravie!