206894850 494323461800339 4418957911841706477 nMedzinárodný deň detí sa tradične oslavuje 1. júna, každý rok však pripadne na iný deň v týždni. Či už je víkend alebo pracovný deň, kedykoľvek si môžete s deťmi užiť príjemné a zábavné popoludnie.

Po minulé roky sme pre deti v tento deň organizovali rôzne zábavné podujatia, bohužiaľ ani tento rok ešte nebol vhodný čas na to, aby sa naše deti zúčastnili z preventívnych dôvodov takéhoto väčšieho podujatia, preto sa starosta obce PaedDr. Juraj Hlavatý rozhodol spoločne so svojimi spolupracovníkmi zorganizovať súťaž, počas ktorej deti hľadali stratené písmenká v príjemnom prostredí našej cyklotrasy, z ktorých neskôr vytvorili tajné heslo.

I keď už samotné spoločné chvíle strávené s rodinou sú vzácnym a krásnym darom pre naše deti, obec si pre nich pripravila niekoľko cien, kde zo 75 zúčastnených bolo vyžrebovaných 20 výhercov. No nezabudli sme na nikoho a pre deti, ktoré nevyhrali, sme mali pripravený diplom a malý darček. Dúfame, že sa Vám toto podujatie páčilo a tešíme sa na Vás budúci rok.