thumb DSCN0525Základná škola s materskou školou Zborov nad Bystricou spolu s turistickým oddielom Draci, usporiadali dňa 26.1.2019 1.Country ples v sále Obecného úradu. Škola a Draci zomkli svoje sily, aby si pre všetkých pripravili neopakovateľný country večer v príjemnej zábave. Vstup a sála sa tento večer zmenili na country salón. Pred vchodom horeli dva krásne svietniky.

Kárované košele, klobúky, kožené čižmy a kolty dotvárali atmosféru divokého západu. Ples otvoril pán riaditeľ Križan s vedúcou Drakov pani Harnasovou hľadaním nebezpečného páchateľa. Pri hľadaní pomáhal žilinský šerif a dračí pomocník. Nájdeného kovboja uväznili v miestnom väzení. Ples sa mohol začať výstrelom z pištole známeho šerifa.

Príjemnú atmosféru spestrili svojím vystúpením tanečnice za Magic Flash. O hudbu sa postaral DJ Fero. Súťažilo sa v praskaní balónov, pití z dojčenskej fľašky,... chvíľu sa všetci vrátili do detských čias. Ples dopadol výborne. O chutné jedlo a obsluhu sa postarali dievčatá a pán kuchár z reštaurácie Richtár. Ďakujeme všetkým za pomoc a najmä za to, že prišli.

Veľká vďaka patrí organizátorom, priateľom, obecnému úradu, pánovi Kublovi , pánovi starostovi Jurajovi Hlavatému a sponzorom. Už teraz sa tešíme na ďalší ročník.