Pamiatka zosnulych 2017Sviatok všetkých svätých a Pamiatka zosnulých je už tradične novembrový zvyk návštevy cintorínov, ozdobovania hrobov, pálenia sviečok a spomienok na zosnulých rodinných príslušníkov a známych. Hoci ich už nevidíme, necítime ich dotyky, bozky a nepočujeme ich slová, stále majú svoje miesto v našich srdciach...NAVŽDY.

 

 

 

Vážení občania,

touto cestou Vás chceme požiadať, aby ste neparkovali svoje osobné automobily v uličke smerom k cintorínu. Na parkovanie môžete využiť parkovisko nachádzajúce sa pri kostole. Zároveň Vás upozorňujeme, že brána na cintorín pre osobné automobily bude zatvorená. Počas návštevy cintorína môžete využiť WC nachádzajúce sa v Dome smútku.

Taktiež Vás žiadame, aby ste venovali pozornosť problému, ktorý sa každoročne opakuje, nakoľko sú medzi nami takí návštevníci, ktorí neodnesú odpad z hrobu do kontajnera, ale sypú ho za pomníky, resp. vedľa kontajnera a pod. Prosíme Vás, aby ste dodržiavali poriadok  a uctili si tak pamiatku vašich blízkych. Za pochopenie ďakujeme!

Zaspomínajme si na tých, ktorí nás opustili a odišli tam, odkiaľ niet návratu.