Aktuálne dianie

thumb kriz kostol zborovObec Zborov nad Bystricou v spolupráci so spoločnosťou TES Media, s.r.o. Žilina pozývajú veriacich k sledovaniu priamych prenosov sv. omší počas veľkonočných sviatkov z farského kostola Nepoškvrneného počatia Panny Márie v Zborove nad Bystricou, a to prostredníctvom Zborovskej káblovej televízie a facebookovej stránky obce.

thumb dolezity oznam 300x179Oznamujeme Vám, že Obecný úrad prechádza na nový systém úradných hodín počas mimoriadnej situácie a to od 07.04.2020. Úradné hodiny pre verejnosť budú denne od 08:00 hod. do 11:00 hod.

thumb unnamedČeská správa sociálneho zabezpečenia (ČSSZ) si je vedomá, že v dôsledku mimoriadnych opatrení týkajúcich sa šírenia koronavírusu a vyhlásenia núdzového stavu v SR a v iných štátoch došlo k utlmeniu radu služieb a niektorí klienti bývajúci v zahraničí, vrátane Slovenskej republiky, nie sú schopní aktuálne dodržať všetky podmienky a náležitosti vyžadované na preukázanie podmienok nároku na výplatu dôchodku t.j. dokázať, že sú nažive.

thumb kriz kostol zborovObec Zborov nad Bystricou v spolupráci so spoločnosťou TES Media, s.r.o. Žilina pozývajú veriacich k sledovaniu priameho prenosu sv. omše v nedeľu 5. apríla 2020 od 10.00 hod. z farského kostola Nepoškvrneného počatia Panny Márie v Zborove nad Bystricou, a to prostredníctvom Zborovskej káblovej televízie a facebookovej stránky obce.